Ranking ubezpieczeń prawdę Ci powie

Ranking ubezpieczeń prawdę Ci powie
Szukając ubezpieczeń (jakichkolwiek, na przykład samochodu), chcielibyśmy otrzymać z miejsca jakieś narzędzie, które zagwarantuje nam wybór najtańszej polisy. Ba – niektórym nawet te pięć minut, poświęcone na uzupełnienie kalkulatora ubezpieczeń, wydaje się zbyt długie. Wiele osób lubi rankingi ubezpieczeń. Czy mogą one dostarczyć dobrych informacji na temat składek ubezpieczeń?

Takie rankingi OC na nic Ci się nie przydadzą! czy wierzyć w rankingi ubezpieczeń OC?

Pojawia się wiele rankingów ubezpieczeń OC, opierających się na wysokości składek. Od razu ostrzegamy – nie korzystajcie z podobnych zestawień! A to dlatego, że składka dla każdego kierowcy będzie inna, ponieważ czynników branych pod uwagę przy ustalaniu wysokości składki jest bez mała kilkadziesiąt. Dlatego też nie będzie dwóch identycznych składek.
Jakie więc rankingi ubezpieczeń mogą się przydać? 10 czynników
wpływających na wysokość składki

Lepsze są takie, które biorą pod uwagę:

    jasność OWU;
    dodatkowe polisy lub usługi, które oferowane są gratisowo do ubezpieczenia OC – na przykład Zielona Karta czy miniassistance. W ten sposób na przykład w 2012 roku Link4 dostał tytuł najlepszego OC;
    szybkość wypłaty odszkodowania, etc.

Również powinno być tak, że to sami ubezpieczeni powinni oceniać dany produkt ubezpieczeniowy – nie może być sytuacji, gdy ranking tworzony jest na podstawie subiektywnych opinii ekspertów.

Jeden z bardziej rzetelnych rankingów ubezpieczeń samochodu znaleźliśmy ostatnio na stronie. Zachęcamy do korzystania i do oceniania swoich ubezpieczeń, ponieważ również i Twoja opinia może wpłynąć na zestawienie

http://ocprzewoznika.info/ubezpieczenia-komunikacyjne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes